Welkom

Dit is de officiële webshop van het departement Gezondheidszorg, Design & Technologie.

 
 

Hoe plaats ik een bestelling?
1. Selecteer je opleiding (bovenaan) en je deeltraject (linkerkolom). Selecteer je artikelen en reken af via het winkelmandje. Je dient hiervoor een account aan te maken/in te loggen. Betalen kan voorlopig enkel via overschrijving (stap 2).
2. Je krijgt automatisch een bevestiging van je bestelling in je mailbox. Op dit document vind je alle gegevens terug om je betaling in orde te brengen. Gelieve naar de correcte rekening over te schrijven en de juiste mededeling te gebruiken.
3. Wanneer wij jouw betaling ontvangen, ontvang je automatisch een mailtje met de melding dat je bestelling in verwerking is.
4. Je kan je pakketje afhalen op de opgegeven afhaalmomenten (zie onder). Afhalingen in Jette gebeuren in het studielandschap (gelijkvloers). Afhalingen in Anderlecht gebeuren in het FABLAB/MEDIALAB tijdens de openingsuren.
5. Na afhaling verandert de status van je bestelling in 'afgehandeld'.
Jette: Heb je een lockersleutel nodig? Deze kan je na betaling afhalen aan het onthaal van campus Jette, elke werkdag behalve woensdag, tijdens de openingsuren. 
 
Niet-betaalde bestellingen kunnen niet meegegeven worden.
Hou er rekening mee dat de verwerking van je betaling 2 à 3 werkdagen kan duren. Voorzie daarom ook steeds een screenshot van je betaling.
Betalingen ter plaatse (bancontact/cash) zijn NIET mogelijk, er kan enkel betaald worden via overschrijving.
 
 
Afhaalmomenten 2023-2024
Data Uren Lokaal
Van maandag 25.09.2023 tot en met vrijdag 13.10.2023 11.30-13.30 Campus Jette: Studielandschap
Van maandag 13.11.2023 tot en met vrijdag 17.11.2023 11.30-13.30 Campus Jette: Studielandschap
Van maandag 19.02.2024 tot en met vrijdag 23.02.2024 (enkel BMLT/VDK) 11.30-13.30 Campus Jette: Studielandschap
Afhalingen VP/VK 2e semester: via afspraak met Hilde.vanden.driessche@ehb.be    Bureau Skillslab
    Campus Anderlecht: Medialab/Fablab
 
Contactpersonen
Campus Opleiding Naam Contact
Anderlecht Medialab/Fablab Gwendolyn Vander Putten gwendolyn.vander.putten@ehb.be
Jette BMLT/VDK Stefanie Mot stefanie.mot@ehb.be
Jette BMLT/VDK Kato Vandenberge kato.vandenberge1@ehb.be
Jette Verpleegkunde/Vroedkunde Hilde Vanden Driessche hilde.vanden.driessche@ehb.be
Jette Lockersleutels Jeanine Schoonjans jeanine.schoonjans@ehb.be
Anderlecht/Jette Algemene vragen Steven Siroyt steven.siroyt@ehb.be